Umpire Clinics

2019 UMPIRE CLINICS

DALMENY
Level 1
March 31
Dalmeny High School
Contact Bobby Mark to register

DALMENY
Level 2
March 31
Dalmeny High School
Contact Bobby Mark to register

EDAM –  CANCELLED
Level 1

April 6
Hardcastle School
Contact Becky Carr to register

OUTLOOK
Level 1
April 6
Outlook High School
Contact Trevor Drury to register

BATTLEFORD
Level 1
April 6
Battleford Central School
Contact Clint Gieni to register

BATTLEFORD
Level 2
April 6
Battleford Central School
Contact Clint Gieni to register

MOOSE JAW
Level 1
April 6
TBA
Contact Brett Walchuk to register

WEYBURN
Level 1
April 6
725 King Street
Contact Tyrel Hansen to register

MELVILLE
Level 2
April 6
Melville Comprehensive School
Contact Murray Bucsis to register

SASKATOON
Level 1
April 7
TBA
Contact Matt Schule to register

MOOSE JAW
Level 1
April 7
Sacred Heart School
Contact Brett Walchuk to register

WEYBURN
Level 2
April 7
725 King Street
Contact Tyrel Hansen to register

LLOYDMINSTER
Level 1
April 13
TBA
Contact Brad Biermann to register

LLOYDMINSTER
Level 2
April 13
TBA
Contact Brad Biermann to register

PRINCE ALBERT
Level 1
April 13
Alfred Jenkins Fieldhouse
Contact Lance Alexander to register

SASKATOON
Level 1
April 14
TBA
Contact Matt Schule to register

HUMBOLDT/MUENSTER
Level 1
April 14
St. Augustine School
Contact Gord Kiefer to register

ESTERHAZY
Level 1
April 14
Esterhazy High School
Contact Janice Mozeski to register

MOOSOMIN
Level 1
April 20
Moosomin Communiplex
Contact Brett Nabholz to register

CARLYLE
Level 2
April 27
401 Souris Ave E
Contact Bill Wyatt to register

SASKATOON
Level 2
April 27
TBA
Contact Matt Schule to register

KINDERSLEY
Level 1
April 27
West Central Event Centre
Contact Andy Ortman to register

KINDERSLEY
Level 2
April 27
West Central Event Centre
Contact Andy Ortman to register

TISDALE
Level 1
April 27
Tisdale Civic Centre
Contact Chastity Andrusiak to register

ROSETOWN
Level 1
April 28
Saskcan Centre
Contact Murray Ernst to register

YORKTON
Level 1
April 28
Dr. Brass School
Contact Mark Jacobs to register

SASKATOON
Level 1
May 4
TBA
Contact Matt Schule to register

MEADOW LAKE
Level 1
May 4
Carpenter High School
Contact Regan Beck to register

WATROUS
Level 1
May 5
Winston High School
Contact Doug Thomas to register

CARROT RIVER
Level 1
May 5
Carrot River Elementary School
Contact Carmella Hood to register

UNITY
Level 1
May 5
Unity Composite School
Contact Kirk Schafer to register

PRINCE ALBERT
Level 2
May 18
Alfred Jenkins Fieldhouse
Contact Lance Alexander to register